Ninja Hero Cats

Ücretsiz Aksiyon ve Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma HandyGames
Başka bir boyuttan gelen balık canavarlara karşı cesur savaşta inanılmaz Ninja Hero Cats'lere katılın!

Başka bir boyuttan gelen balık canavarlara karşı cesur savaşta inanılmaz Ninja Hero Cats'lere katılın!

Her çeşit garip balık canavarlara karşı bomba, buzdolabı, pizza, piyano ve samuray kılıcı atmak veya sallamak zorunda kaldığında Kung Fu ya da Karate'yi unutun. Sizi güçlü yıkım kasırgasına çevirecek veya güçlü CATZILLA yeteneklerinizi ortaya çıkaracak yükseltmeleri satın almak için değerli altın balıklarını toplayın. Keskin bıçağınla kötü deniz analarını ve köpek balıklarını keserken sürüş yeteneğini kullan ve yüzen adaların üzerinden ve çöken köprülerin üzerinden geçebilirsin. Ücretsiz olması, hızlı tempolu aksiyonu ve sonsuz eğlencesi ile, Ninja Hero Cats her zamanki yarış oyunlarınızdan çok daha fazlasıdır. Ve o aynı anda şans kurabiyelerine sahiptir. Herkes kurabiye seviyor.

Ninja Hero Cats oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz, çeşitli ögeler uygulama içi satın alma yoluyla ulaşılabilir. Eğer uygulama içi satın almayı kullanmak istemiyorsanız, lütfen onu cihazınızın ayarlarından devre dışı bırakın.

Özellikler: Başka boyuttan çeşitli düşmanlarla karşılaşabilir. Yoğun beceri tabanlı grup savaş oyunu oynayabilir. Ağır buzdolapların dan uçan pizzalara kadar çeşitli silahlar kullanabilir. Tüm yetenekler için güçlü yükseltmeler yapabilir. Gizli inci ve altınbalığı hazinelerine ulaşabilirsiniz. Sonsuz düzeyde eğlence için oluşturulan dünyaya ulaşmak elinizde. Şaşırtıcı ödülleri ile şans kurabiyeleri kazanabilirsiniz. Sanal analog oyun kolu veya basit sürükleme ve dokunuşlarla oyun kontrolü sağlayabilirsiniz. Oyun kolu desteği ile çok daha kolay oynayabilirsiniz. Ninja Hero Cats? oynadığınız için teşekkür ederiz! Haberleri buradan izleyebilir ve geribildirim de bulunabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Ninja Hero Cats indir